اخذ نمایندگی در تونالیـــــته

در شرکت تونالیته شرایطی را فراهم کرده ایم تا بتوانید در هر شهری نمایندگی دریافت کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.

9642228

میزان پورسانت دریافتی از فروش

میزان پورسانت دریافتی نمایندگان تونالیته به چند روش محاسبه میگردد.

پورسانت طبقه‌بندی شده : وقتی نماینده به سهمیه فروش مشخصی برسد، درصد پورسانتش افزایش می‌یابد.

پورسانت چند برابری : وقتی نماینده به مقدار اولیه سهمیه فروش می‌رسد، درصد پورسانت اضافی در مقدار مشخصی ضرب شده و چند برابر می‌شود.

سوالات متدوال

چه تعداد پرسنل برای اخذ نمایندگی لازم است؟

هیچ پیش شرطی در خصوص تعداد افراد سازمانی شما وجود ندارد. شما میتوانید حتی بدون داشتن نیروی انسانی از ما نمایندگی اخذ کنید و کسب درآمد خود را شروع کنید. هر چند که حضور نیروی های فروش در سازمان شما به پیشرفت و کسب درامد شما کمک میکند.

چه امکاناتی با اخذ نمایندگی در اختیار نماینده قرار میگرد؟

با اخذ نمایندگی، برای یکپارچه شدن سیستم های دفتر مرکزی و نمایندگان، تونالیته یک CRM برای ارتباط بسیار قوی با مشتریانتان، یک سیستم مدیریت پروژه بسیار قوی جهت اطلاع از وضعیت پروژه ها و یک وبسایت با دامنه شما و هاست رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

روند تسویه پورسانت های نمایندگی چگونه است؟

پورسانت های نمایندگی دقیقا در زمان عقد قرارداد و همزمان با هر پرداختی مشتری انجام میگیرد و در صورت تمدید پشتیبانی یا خرید هر نوع خدمت دیگری از تونالیته مجددا برای نماینده عزیز پورسانت در نظر گرفته میشود.

فرم درخواست نمایندگی

  مشخصات فردی مدیر فروشگاه/مدیرعامل


  اطلاعات شرکت


  مشخصات محل فروش


  وضعیت خدمات


  اطلاعات اعتباری


  اطلاعات تجاری (لطفا نام دفاتر تجاری و یا شعب خود را قید کنید)

  آیا دارای مجوز نمایندگی از شركتهای معتبر می باشید؟ لطفا با نام ذكر نمایید.  در ضمن متعهد می شویم هرگونه تغییری در اطلاعات بالا را در اسرع وقت به شرکت آرنا پیشرفت اریس یار (تونالیته) اطلاع دهیم و بدین وسیله شركت فوق را برای استعلام از بانكهای طرف حساب شركت خود مجاز می دانیم و مسئولیت ارائه هرگونه اطلاعات نادرست را در خصوص موارد فوق پذیرفته و اعلام می نماید چنانچه و در هر زمان خلاف اظهارات فوق به اثبات برسد، شركت مجاز خواهد بود بدون اعلام قبلی نسبت به فسخ سقف اعتبار و توقف فعالیت تجاری با این مجموعه اقدام نماید. اگر تحویل پروژه ها از طریق شخص ثالث انجام می پذیرد، لطفا نماینده خود را با ذكر نام و نام خانوادگی بطور كلی یا موردی و در هر پروژه به این شركت معرفی نمائید و اقدام به كیفیت مرقوم به منزله تحویل پروژه به اینجانب / این شركت می باشد.


  متعهد می گردد در صورت هرگونه تغییری در نحوه تحویل پروژه تعریف شده و غیره (تعویض شخص معرفی شده جهت تحویل پروژه) مراتب را فوراً و كتباً به شركت آرنا پیشرفت اریس یار (تونالیته) اطلاع داده، بدیهی است در غیر اینصورت شركت آرنا پیشرفت اریس یار (تونالیته) هیچگونه مسئولیتی یا تعهدی در خصوص تلف جزئی یا كلی یا كسری و غیره در مورد پروژه تحویلی به شخص معرفی شده قبلی را نداشته و هرگونه ادعا یا اعتراض و یا ایرادی در این خصوص قابل استماع و پذیرش نمی باشد.


  فرم درخواست نمایندگی را بطور كامل تكمیل كرده و صحت آن را تایید می نمایم


  مدارك مورد نیاز