طراحی لوگو و برند
برای توسعه یک برند بصری انتخاب نوع لوگو بسیار مهم است . با توجه به حوزه فعالیت شرکت یا سازمان شما نوع لوگو انتخابی بین دسته بندی های آن شامل تایپوگرافی ، مونو گرافی یا ترکیب هر دو استفاده می شود . زمانی که متوجه شدید کدام نوع لوگو مناسب کسب و کار شماست می توانید طرح و رنگ مناسب، فونت و بقیه اجزا را که نشانگر هویست کمپانی شماست مشخص کنید . لوگو نباید گنگ و نا مفهوم باشد تا مخاطب به راحتی بتواند آنرا درک و تجزیه و تحلیل کند . پیچیدگی در طرح بصری لوگو یا ارم همیشه باعث جذابیت طرح نمیشود . امروزه با توجه به تغییر متد ها و اصول طراحی استاندارد جهانی، سادگی و مفهومی بودن طرح اصلی ترین بخش یک طراحی خوب و کاربردی است .
banairan 600x600 1
asmehr 600x600 1
مراحل طراحی لوگو :
  • سفارش طراحی لوگو و تکمیل فرم قرارداد پس از مشاهده و مقایسه نمونه کارها
  • شروع طراحی اتودهای اولیه و ارائه آنها طی ۱۵ تا ۲۰ روز کاری
  • مشاهده طراح های اولیه و تبادل نظر کارفرما با طراح
  • اعمال تغییرات توافق شده روی طرح یا طرح ها
  • اجرای دقیق طرح نهایی و تائید شده
  • ارسال طرح نهایی به صورت لایه باز در فرمتهای مختلف
nikoo
  • سوالات متداول
قیمت طراحی سایت چطور محاسبه می‌شود؟

تمامی تعرفه ها بر اساس تعرفه استاندارد اعلام شده توسط نظام صنفی رایانه ای محاسبه و به مشتری اعلام می‌گردد. جهت بررسی بیشتر می‌توانید با مراجعه به سایت نظام صنفی رایانه ای کشور تعرفه رسمی را دانلود نموده و مطالعه فرمایید.

آیا سورس کد سایت در اختیار مشتری قرار می گیرد؟

بله سورس وبسایت به صورت کامل و قابل ادیت را در اختیار مشتری قرار می‌دهیم تا در آینده بتواند بدون نیاز به تونالیته وبسایت خود را توسعه دهد. تنها یک فایل در تمام بخش های سایت کد گذاری میگردد که هیچ تاثیری در توسعه های آینده شما ندارد.

آیا قرارداد به صورت رسمی و قانونی منعقد می‌گردد؟

بله قراردادها از طرف استودیو تونالیته به صورت رسمی و تابع قوانین کشور منعقد می‌گردد، شما می‌توانید به عنوان شخص حقیقی یا شرکت حقوقی با مجموعه توننالیته همکاری کنید.

امنیت وبسایت برای ما اهمیت دارد، این موضوع توسط تونالیته تضمین می‌شود؟

امنیت برای هر کسب و کار اینترنتی اهمیت بالایی دارد. امنیت سایت را می‌توان در سه سطح مورد ارزیابی قرار داد که عبارتند از: اطلاعات مدیریت، امنیت در کدنویسی و امنیت در سرور. قسمتی از پروژه که بر دوش تونالیته هست در بخش امنیت پشتیبانی می شود .

طراحی سایت شرکتی و شخصی را بر چه بستری انجام می‌دهید؟

وردپرس، قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیاست. انعطاف‌پذیری بالا و کاربری آسان وردپرس موجب می‌شود تا بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در زمان ورود به فضای وب باشد. طراحی وبسایت را بر بستر وردپرس انجام می‌دهیم ولی راه‌کارهای پیشنهادی ما به وردپرس محدود نمی‌شود. در صورتی‌که به دنبال کدنویسی اختصاصی هستید می‌توانید از خدمات تونالیته در حوزه طراحی رابط و تجربه کاربری بهره‌مند شوید.