فیلم برداری صنعتی

فیلم صنعتی را باید اینگونه بیان کرد که : امروزه بازاریابی ویدیویی و استفاده از پروژه های فیلم صنعتی رو به افزایش است.شاید بتوان گفت مهمترین دلیل این اتفاق این است که فیلم ها می توانند نسبت به متن ساده یا تصاویر استاتیک توجه بیشتری را به خود جلب کنند.همچنین فیلم ها بیشتر از هر محتوای دیگری در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند.در نتیجه اکثر برندهای روز دنیا برای ادامه رقابت در بازار در حال ساخت و پخش محتواها و اطلاعات خود به صورت فیلم هستند.اگر شما هم صاحب کارخانه ، شرکت ،کارگاه، سازمان یا موسسه ای هستید و هنوز از فیلم در کمپین های بازاریابی خود استفاده نکرده اید باید بگوییم که زمان آن رسیده که دست به کار شوید و تولید و خدمات خود را حرفه ای به نمایش بگذارید.با ارائه یک فیلم با محتوای جذاب می توانید اعتماد مشتری ها را نسبت به برند خود بالا ببرید.

با توجه به گسترش ارتباطات و رسانه های تصویری، کارخانجات و سازمان ها نیاز به انجام پروژه فیلمبرداری صنعتی را به وضوح احساس کرده اند. این نیاز به منظور معرفی قدرت و به رخ کشیدن محصولات در میان رقبای موجود در بازار شکل گرفته است. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی کاری بسیار تخصصی است و اگر میخواهید بازخورد قابل قبولی داشته باشید باید این کار را به حرفه ای ها واگذار کنید. چرا که اگر این کار از روی اصول صورت نگیرد می تواند نتیجه معکوس بر بازار کسب و کار و فروش محصولات شما بگذارد. انجام پروژه های فیلمبرداری صنعتی توسط استودیو ناین بر اساس سفارش و نیاز سازمان ها و ارگان ها و به منظور ثبت فرایند های تولید ، خدمات، کارکنان ، سازمان ، محصولات و یا تجهیزات سازمانی انجام میگیرد.

teaser making 01
Video Marketing for industrial
  • سوالات متداول
قیمت طراحی سایت چطور محاسبه می‌شود؟

تمامی تعرفه ها بر اساس تعرفه استاندارد اعلام شده توسط نظام صنفی رایانه ای محاسبه و به مشتری اعلام می‌گردد. جهت بررسی بیشتر می‌توانید با مراجعه به سایت نظام صنفی رایانه ای کشور تعرفه رسمی را دانلود نموده و مطالعه فرمایید.

آیا سورس کد سایت در اختیار مشتری قرار می گیرد؟

بله سورس وبسایت به صورت کامل و قابل ادیت را در اختیار مشتری قرار می‌دهیم تا در آینده بتواند بدون نیاز به تونالیته وبسایت خود را توسعه دهد. تنها یک فایل در تمام بخش های سایت کد گذاری میگردد که هیچ تاثیری در توسعه های آینده شما ندارد.

آیا قرارداد به صورت رسمی و قانونی منعقد می‌گردد؟

بله قراردادها از طرف استودیو تونالیته به صورت رسمی و تابع قوانین کشور منعقد می‌گردد، شما می‌توانید به عنوان شخص حقیقی یا شرکت حقوقی با مجموعه توننالیته همکاری کنید.

امنیت وبسایت برای ما اهمیت دارد، این موضوع توسط تونالیته تضمین می‌شود؟

امنیت برای هر کسب و کار اینترنتی اهمیت بالایی دارد. امنیت سایت را می‌توان در سه سطح مورد ارزیابی قرار داد که عبارتند از: اطلاعات مدیریت، امنیت در کدنویسی و امنیت در سرور. قسمتی از پروژه که بر دوش تونالیته هست در بخش امنیت پشتیبانی می شود .

طراحی سایت شرکتی و شخصی را بر چه بستری انجام می‌دهید؟

وردپرس، قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیاست. انعطاف‌پذیری بالا و کاربری آسان وردپرس موجب می‌شود تا بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در زمان ورود به فضای وب باشد. طراحی وبسایت را بر بستر وردپرس انجام می‌دهیم ولی راه‌کارهای پیشنهادی ما به وردپرس محدود نمی‌شود. در صورتی‌که به دنبال کدنویسی اختصاصی هستید می‌توانید از خدمات تونالیته در حوزه طراحی رابط و تجربه کاربری بهره‌مند شوید.